^do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


KLIENCI BIZNESOWI

Z dotychczasowej współpracy z klientami wiemy, iż nawet największe zaangażowanie i troska o dobro firmy, może być łatwo zniweczone. Wystarczy zrobić jeden ruch, by wiedzieć dlaczego Twój wysiłek nie przekłada się na zyski. Połączenie najnowszych technologii i wiedzy pozwoli zobaczyć to, co do tej pory nie było dla ciebie widoczne.

Nasza oferta to najnowsze technologie z dziedziny telewizji przemysłowej o zróżnicowanym poziomie zaawansowania dostosowane do Twoich możliwości i wymagań.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Monitoring w miejscu twojego zamieszkania, to technologia gwarantująca nieosiągalną dotychczas kontrolę i poczucie bezpieczeństwa. Nasi fachowcy poradzą Ci jak korzystać z zainstalowanego sprzętu, by obserwacja była doskonała.

MONITORING DLA BUDOWNICTWA WIELOMIESZKANIOWEGO

Problem chuligaństwa, nocnych krzyków i awantur, obecność nietrzeźwych i niechcianych gości  na osiedlach i w blokach mieszkalnych, dotyka większości mieszkańców. Aby znacząco poprawić jakość i komfort Państwa życia, doradzamy i montujemy profesjonalne  urządzenia w newralgicznych miejscach.  Dostosowujemy system monitoringu do potrzeb mieszkańców, aby podnieść bezpieczeństwo i zapewnić spokój mieszkańcom.